Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 21:53:39

Виставка та аукціон для збору коштів на потреби 1-ї окремої танкової Сіверської бригади

22.09.2022   15:00Агенцiя

22 вересня о 15-00 у відділі сучасного мистецтва Художнього музею Галагана — відкриття виставки-продажу та аукціону для збору коштів на потреби 1-ї окремої танкової Сіверської бригади.

Проводить Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана спільно з Обласним центром народної творчості та обласною організацією Національної спілки художників України.

На виставці будуть представлені твори образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, виконані чернігівськими художниками та майстрами.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до підтримки наших захисників.

Відвідування виставки-продажу безкоштовне за попереднім замовленням за телефоном 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber). Також виставка-продаж буде доступна онлайн на нашій сторінці https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.

#galagan_art_museum

Ми надихаємо!

Останні новини Чернігівщини

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29

У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.