Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 18:22:24

Презентація концепції розвитку «Чернігів — стійке місто»

18.06.2022   10:00Агенцiя

Сьогодні ми усі боремось за свої цінності і своє життя.
За майбутнє.
Тому не має часу кращого, ніж сьогодні, для проєктування майбутнього м. Чернігів.
За ініціативи архітектурної студії Yakusha при сприянні Чернігівської міської ради та місцевої громади йде робота з розроблення концепції розвитку м.Чернігова "ЧЕРНІГІВ - СТІЙКЕ МІСТО".
Громада – головний замовник майбутнього. Головний носій цінностей, стійкості, сильних сторін міста, його духу.
Час бути проактивними. Не опускати рук, говорити про потреби, бажати, мріяти.
Тому запрошуємо вас на відкриту зустріч-презентацію концепції розвитку «Чернігів — стійке місто».
На презентації ми дуже хочемо налагодити діалог з громадою, актуалізувати довгострокові рішення, обговорити візію розвитку і не тільки.
Захід відкритий для всіх охочих, але просимо вас пройти реєстрацію та відповісти на запитання у формі за посиланням: https://bit.ly/3OdX67l
Проєкт об'єднав громаду у бажанні чернігівців побудувати місто навколо людей. Наразі до нас доєдналися різні спеціалісти, як чернігівці, так і з інших міст та країн. Синергія відчуття власного міста місцевими, досвід та погляд зовні дають можливість зробити проєкт якісним та усвідомленим.
Серед наших партнерів: Чернігівська міська рада, Чернігівський ІТ-кластер, Чернігівська Політехніка, Bike City Consulting, ЕкоМісто та ін.
До зустрічі у цю суботу, 18.06.2022, о 10:00 за адресою: м. Чернігів, вул. Преображенська, 12 (Агенція регіонального розвитку, 2 поверх) на презентації концепції розвитку міста.

джерело

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.