Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 22:24:38

Вебінар про онлайн-інкубатор для створення та розвитку соціальних підприємств

19.05.2022   10:00Агенцiя

Silab Ukraine та Український соціальний венчурний фонд за підтримки 1to4 Foundation (Швейцарія) запускають експрес онлайн-інкубатор для створення та розвитку соціальних підприємств.

За результатами участі команд в інкубаційній програмі та презентованих бізнес-планів незалежним експертним комітетом буде відібрано кілька проєктів, які отримають фінансову підтримку в розмірі від 2000 до 10000 євро для запуску підприємств. 

Початок: 7 – 29 червня 2022 року.

Інкубаційна програма розрахована на ініціативні групи або зареєстровані організації, які мають чітку ідею створення соціального бізнесу або вже протягом шести місяців займаються її апробацією. Для участі у програмі буде відібрано до 20 команд.

Формат навчання:

• сім лекційних онлайн-занять тривалістю 3 години;

• щотижневі індивідуальні онлайн-консультації для команд з менторами та експертами;

• виконання домашніх завдань, спрямованих на підготовку бізнес-планів соціальних підприємств після кожного заняття;

• презентація розробленого бізнес-плану під час завершальної пітч-сесії.

Умови участі:

• кожне підприємство має бути представлено командою з мінімум двох осіб, які беруть участь у програмі на постійній основі;

• підтверджена готовність усіма членами команди відвідувати 100% занять та виконувати домашнє завдання в повному обсязі.

Дедлайн — 26 травня.

19 травня о 10:00 SiLab Ukraine проведе вебінар, під час якого зацікавлені учасники матимуть можливість поставити уточнювальні запитання по аплікаційній формі, а також дізнатися про детальну програму та очікувані результати інкубаційної програми. Зустріч відбудеться за посиланням.

Детальніше тут.

Департамент економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністраці

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.