Загальнонаціональна хвилина мовчання
Згідно з указом Президента Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
«З метою вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, постановляю: започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності», — йдеться у документі.
Останні новини Чернігівщини
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.
Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43
У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.
На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21
За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.
На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50
У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.