Пам’ятний захід до 104-ї річниці подвигу Героїв Крут
29 січня 2022 року, у суботу, відбудеться пам’ятний захід до 104-ї річниці подвигу Героїв Крут.
У програмі заходу:
покладання квітів до Меморіалу «Пам’яті Героїв Крут»;
поминальна літія в пам’ять про загиблих за рідну землю;
мітинг з нагоди 104-ї річниці бою під Крутами та вшанування пам’яті Героїв Крут.
Також відвідувачі Меморіалу матимуть можливість безкоштовно ознайомитись з музейними експонатами, переглянути виставкову експозицію «Сіверщина – Блокпост Пам’яті».
Початок заходу: 11:00 год.
Місце проведення: Меморіальний комплекс «Пам’яті Героїв Крут» (с. Пам’ятне Крутівської сільської територіальної громади Ніжинського району).
Увага. Згідно з карантинними обмеженнями «жовтого» рівня для участі у масовому заході необхідно мати «жовтий» чи «зелений» СОVID-cертифікат, чинний негативний результат тесту на коронавірусну хворобу чи інший документ, передбачений постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 року.
Прохання також дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни та використовувати захисні маски у громадських місцях.
Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25
В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21
На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.
“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16
"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13
На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35
Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.