Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 09:15:31

Відкриття виставки «Олексій Какало. Творчість – сенс життя»

27.01.2022   15:00Агенцiя

27 січня 2021 року в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття виставки «Олексій Какало. Творчість – сенс життя», присвяченої 80-річчю від дня народження відомого чернігівського живописця заслуженого художника України Олексія Васильовича Какала (1942-2018).

У її складі понад сорок творів з фондів музею різних жанрів – пейзаж, портрет, натюрморт, тематична картина, ретроспектива усіх періодів діяльності митця, починаючи від 1960-х років і до останніх років життя.

Творчість художника базується на кращих традиціях українського реалістичного мистецтва. Головним натхненням митця були природа, історія та сучасність чернігівського Полісся.

Олексій Васильович отримав першокласну професійну освіту: закінчив Київський державний художній інститут, де вчився у Анатолія Пламеницького, Петра Басанця, Карпа Трохименка, Віктора Пузиркова.

Його твори добре знають як в Чернігові, так і далеко за його межами, адже митець від 1973 р. був учасником численних обласних, всеукраїнських мистецьких виставок. Значна кількість доробку розійшлась по державних музеях та приватних колекціях в Україні та за кордоном. Вони прикрашають зали Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана, Новгород-Сіверського музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім», Чугуївського художнього музею, музею мистецтв міста Кропивницького.

Створення виставки стало можливим завдяки дружині художника – Вірі Василівні Ткаченко, яка у 2020-2021 роках подарувала музею біля ста творів О.В.Какала.
Початок о 15:00.
Деталі – за тел.: 0462-611571, або на сторінці музею у соцмережах https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.
#galagan_art_museum
Ми надихаємо!
Просимо дотримуватися обмежень, встановлених у зв’язку з карантином

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.