Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 09:26:59

Пленарне засідання сьомої сесії обласної ради

30.11.2021   12:00Агенцiя

На розгляд сьомої сесії вносяться питання:

- Про звіт про виконання обласного бюджету Чернігівської області за 9 місяців 2021 року.

- Про зміни до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, а також членів сімей військовослужбовців, загиблих (пропавших безвісти) в Афганістані при виконанні інтернаціонального обов’язку, у Чернігівській області на 2019-2023 роки.

- Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури та спорту Чернігівської області на 2021-2025 роки.

- Про внесення змін до обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2021-2022 роки.

-Про внесення змін до Антикорупційної програми Чернігівської обласної ради на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 квітня 2021 року №18-4/VIII.

- Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря зони «Чернігівська» на 2021-2025 роки.

- Інші питання.

Відповідно до документу пленарне засідання сьомої сесії обласної ради відбудеться 30 листопада о 12 годині в залі засідань обласної ради.

Цього ж дня, об 11 годині депутати зберуться на засідання президії обласної ради, яке буде проведено в залі засідань президії обласної ради.

Головам постійних комісій обласної ради доручено провести засідання постійних комісій не пізніше 26 листопада в закріплених за ними кабінетах обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини