Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 09:19:50

День відкритих дверей Центру розвитку професійної майстерності й лідерства

18.11.2021   18:00Агенцiя

Центр розвитку професійної майстерності й лідерства НУ "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка 18 листопада 2021 року о 18.00 радо відчиняє свої двері для всіх зацікавлених у саморозвитку, співтворчості, обміні досвідом.
Любите гімнастику для розуму, педагогічні виклики, драйвовий настрій саморозвитку? Знаєте всі онлайн-платформи для самонавчання, думаєте, що постукались уже в усі двері, за якими простір однодумців?
Тоді вам точно на наш захід, бо ми чекаємо саме на ВАС - спраглих до нових знайомств, шукачів досвіду й знань, готових до трансформації свідомості, дискусій про цінності, рефлексії та залюблених у життя, професію, викладання.
Ми готові розказати про себе й діяльність Центру, познайомитись з вами, анонсувати найближчі події й актуальні програми, приємно здивувати вас унікальними підходами до підвищення кваліфікації, авторськими курсами, атмосферою співтворчості та щирості.
Сподіваємось на приємну зустріч з вірними друзями, натхненними колегами, енергійними однодумцями.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини