Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 12:02:02

Бенефіс заслуженої артистки України Любові Колесникової

22.10.2021   18:30Агенцiя

22 жовтня 2021 року на сцені Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка відбуватиметься бенефіс заслуженої артистки України Любові Колесникової. Провідний майстер сцени Любов Колесникова виконуватиме роль Баби Соньки у виставі «Вій. Докудрама» Наталі Ворожбит за мотивами повісті Миколи Гоголя, поставленій заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим. У 2018 році режисер-постановник цього інтригуюче-містичного дійства отримав найвищу театральну відзнаку Мінкультури України – Премію імені Леся Курбаса, а вистава здобула перемогу на Першому Всеукраїнському театральному фестивалі-премії «ГРА».

Покладені в основу докудрами світоглядні основи творчості класика української літератури і автора сучасної п’єси надихнули режисера до створення цього багатопланового, спонукаючого до роздумів, складного сценічного дійства. За прозорою накидкою гумору вистава приховує неймовірний драматизм, що тримає глядача у напрузі з першої до останньої секунди. Головним завданням творчої постановочної групи є показати, з одного боку, навантаження на сучасного українця тяжкої історичної пам’яті про пережиті незгоди попередніх поколінь і, з іншого боку, подати надію на можливість подолання власних проблем через каяття, через здобуття прощення заради поколінь майбутніх.

Бенефісний вечір присвячений одразу двом ювілейним подіям у житті яскравої, талановитої актриси Любові Колесникової, які вона відзначила у цьому році – 70-річчю від дня народження та 50-річчю творчої діяльності на театральній сцені. І не менш знаковим приводом для обрання цієї вистави до показу на бенефісному святі стало присвоєння їй у 2018 році за значний особистий внесок у розвиток українського національного театрального мистецтва почесного звання «Заслужена артистка України» саме після створення самобутнього, вражаючого образу Баби Соньки у такій складній багатоплановій виставі, як «Вій. Докудрама» сучасного українського драматурга Наталі Ворожбит.

Отже, запрошуємо усіх шанувальників театрального мистецтва – чернігівців і гостей міста на бенефісне представлення вистави «Вій. Докудрама», що відбудеться 22 жовтня 2021 о 18:30 год. на сцені Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка.

 

Раїса Міненко,  керівник літературно-драматургічної частини

Останні новини Чернігівщини

Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23

У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.

Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40

З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47

У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.

Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35

У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини