Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 12:35:05

Урочисті заходи з нагоди 20-річчя створення Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області

08.10.2021   10:00Агенцiя

8 жовтня в Чернігові будуть проходити урочисті заходи з нагоди 20-річчя створення Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.

О 10 годині в залі президії обласної ради відбудеться зустріч президента НОК України Сергія Бубки з головою обласної ради Оленою Дмитренко, головою ОДА В’ячеславом Чаусом та Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком.

З 11.30 заходи продовжаться на міському пляжі «Золотий берег».
О 12 годині відбудеться урочисте відкриття спортивного свята, під час якого буде проводитись олімпійська розминка, символічний забіг на дистанцію олімпійської милі.
О 12.30 розпочнеться висадження та відкриття Олімпійської алеї.
З 12.30 до 12.50 будуть проводитися спортивні активності серед вихованців ДЮСШ, презентація та турніри з різних видів спорту.
О 12.50 стартує церемонія нагородження учасників спортивних активностей, автограф-сесія, фотографування.

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.