Запуск міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу
Офіс з розвитку підприємництва та експорту запускає міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу на платформі Дія.Бізнес.
21 вересня 2021 року Офіс з розвитку підприємництва та експорту запустить міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу — онлайн-платформи для імпортерів та закордонних компаній, зацікавлених в експорті, на платформі Дія.Бізнес.
Мета запуску міжнародної версії веб-порталу — промоція українських пріоритетних секторів, міжнародних заходів, які організовуються на території України, а також допомога у налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та потенційними закордонними партнерами.
21 вересня о 14:00 відбудеться офіційний запуск міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу.
Місце проведення: Освіторія Хаб, вулиця Московська, 2, Київ. Долучитись до заходу можна в онлайн-форматі (подія транслюватиметься на Фейсбук-сторінках Дія.Бізнес, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та Міністерства цифрової трансформації.
Представники ЗМІ можуть отримати акредитацію та поставити запитання спікерам за посиланням: https://cutt.ly/FWkd3UI.
Акредитація на участь у заході є обов’язковою до 20 вересня включно.
Захід відбудеться за участі:
- Олександра Яреми, державного секретаря Кабінету Міністрів України.
- Валерії Іонан, заступниці міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.
- Тараса Качки, заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського. господарства України — Торгового представника України.
- Дмитра Сеніка, заступника міністра закордонних справ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (уточнюється).
- Андрія Ремізова, заступника директора з розвитку підприємництва ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».
- Андрія Литвина, виконувача обов’язків директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».
- Бенджаміна Клінгера, координатора кластера «Сталий економічний розвиток в Україні», німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Міжнародна версія Єдиного експортного веб-порталу створена Офісом з розвитку підприємництва та експорту на платформі Дія.Бізнес за стратегічної та інституційної підтримки Уряду України, Міністерства економіки України та Міністерства цифрової трансформації при фінансовій підтримці Уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.