Презентація міжнародного проєкту «Я – Медіа»
15 вересня у місті Чернігові відбудеться круглий стіл, на якому буде презентований міжнародний проєкт «Я – Медіа». Це правозахисна програма для лідерів громад, що буде реалізуватися з вересня 2021 року по червень 2022 року Національним університетом «Чернігівська політехніка» у співпраці з громадською організацією «Фундація Прав Людини», Університетом Тарту (Естонія) та Сумським державним університетом.
Час проведення заходу: 15 вересня 2021 року, о 15.00.
Місце проведення: м.Чернігів, вул. Шевченко, 95, корпус1, НУ «Чернігівська політехніка», ауд. 319.
Проєкт фінансується коштами Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.