Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 16:06:43

Чергове засідання прес-клубу "Ділове слово"

06.11.2012   11:00Агенцiя

Чергове засідання прес-клубу "Ділове слово" управління у справах преси та інформації облдержадміністрації відбудеться у вівторок, 6 листопада об 11:00 у залі засідань за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11.
Тема засідання прес-клубу - "Про стан техногенної і природної безпеки в області та проведені заходи щодо забезпечення готовності органів управління і сил цивільної оборони області до реагування на надзвичайні ситуації".
Інформуватиме заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Володимир Дейнека.
У ході засідання будуть порушуватися такі питання:
1. Природні та техногенні загрози, які існують на території Чернігівської області.
2. Аналіз надзвичайних ситуацій і подій, які мали місце на території області протягом січня - жовтня 2012 року.
3. Заходи щодо забезпечення готовності органів управління та сил ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області до реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
4. Проблемні питання у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини