Круглий стіл «Актуальність та проблемні моменти в реалізації та захисті прав представників груп, найбільш уразливих до епідемії ВІЛ»
30 жовтня 2012 року об 11:30 за адресою Чернігів, вул. Воровського 24/А (на базі Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді) відбудеться круглий стіл «Актуальність та проблемні моменти в реалізації та захисті прав представників груп, найбільш уразливих до епідемії ВІЛ».
Всеукраїнський правозахисний рух «Гідність» в партнерстві з Чернігівським обласним відділенням ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» продовжує реалізацію проекту «Розвиток мережі правової підтримки у сфері ВІЛ/СНІД» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Основна мета проектної діяльності - покращення доступу до профілактики та лікування ВІЛ/СНІД для людей, які живуть з ВІЛ та представників уразливих груп.
Партнери проекту:
• Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні
• Державна служба України з питань протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу та соціально небезпечних захворювань
• Програма розвитку ООН в Україні
• Дитячий фонд ООН в Україні
• ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»
• Державна пенітенціарна служба
Питання, що будуть розглядатись:
• Аналіз результатів діяльності проекту: найбільш поширені випадки порушення прав представників уразливих груп
• Виявити проблемні моменти в роботі та шляхи їх вирішення
• Актуальні питання у сфері захисту прав, з якими стикаються ВІЛ – сервісні організації
• Необхідність надання правозахисних послуг представникам уразливих груп
• Чи є доступною правова допомога для представників груп найбільш уразливих до епідемії ВІЛ?
В засіданні круглого столу прийматимуть участь представники державних та неурядових організацій.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.