Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 15:15:18

Інформаційний марафон, присвячений перебігу голосування за нову Верховну Раду України

28.10.2012   13:00Агенцiя

28-го жовтня — у  день виборів — прес-клуб  «Експертна думка» запрошує усіх бажаючих взяти участь в інформаційному марафоні, присвяченому перебігу голосування за нову Верховну Раду України.
28 жовтня у нас відбудеться 3 прес-конференції. Про стан справ щодо дотримання правопорядку та заходів безпеки в день голосування розкажуть запрошені на обговорення правоохоронці та працівники територіальних управлінь МНС в області, свою оцінку перебігу голосування дадуть міжнародні спостерігачі за виборами та представники КВУ і ОВК, кандидати в народні депутати України, представники громадськості, журналісти.
Якщо ви маєте свою думку щодо перебігу виборчого процесу  або готові дати виважену і вичерпну оцінку учасникам голосування — раді бачити вас у прес-клубі «Експертна думка».

План заходів:
13:00 – прес-конференція координаторів громадської організації «Опора», ЧОЦ «Ініціатива», представник КВУ та відділу державного реєстру виборців. 
16:00 – прес-конференція за участю кандидатів в народні депутати України, представників політичних партій.
21:00 – прес-конференція  за участю представників ОВК,  УМВС України в Чернігівській  області, територіальних управлінь  МНС, міжнародних місій спостереження за виборчим процесом в Україні.

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.