Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 12:10:33

Семінар для журналістів

18.10.2012   12:00Агенцiя

18 жовтня з 12:00 до 17:00 в Боулінг Клуб “Світлофор” (конференц – зал) відбудеться семінар для журналістів, який організовує ГО “Фонд регіональних ініціатив”.
Семінар проведе партнер по проекту Міжнародна громадська організація “Інтерньюз-Україна”.
Програма тренінгу
Співвідношення понять “Свобода слова” – “Право на приватне життя” ст. 32, 34 Конституції України.
Гарантії діяльності – права журналістів.
Поширення суспільно необхідної інформації.
Предмет суспільного інтересу.
Право на відповідь/спростування інформації.
Відповідальність журналістів. Підстави звільнення від відповідальності.
В ході навчання учасники семінару отримають необхідні знання та консультації з питань правового захисту журналістів під час підготовки та проведення Парламентських виборів 2012 року, а також більш детально дізнаються про всі зміни які відбулись в Українському законодавстві.
Семінар не має жодного відношення до будь-якої політичної сили.
Викладачами будуть:
директор з правових питань “Інтерньюз-Україна”, голова Громадської ради при Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, медіа-юрист Павло Моісеєв і головний режисер і куратор служби новин “Нового каналу” (2006-2011), власкор “ВВС-Russian” в Україні (2006-2011) журналіст, редактор, медіа-експерт Павло Новіков.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

Надзвичайні події в області за останню добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

2 березня: цей день в Україні і світі

2 березня: цей день в Україні і світі 08:15

День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини