Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 16:17:42

Міжнародна науково-практична конференція "Мови у відкритому суспільстві"

19.10.2012   10:30Агенцiя

19-20 жовтня у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка (вул. Гетьмана Полуботка, 53) розпочинає свою роботу дев'ята Міжнародна науково-практична конференція "Мови у відкритому суспільстві", на яку з'їдуться близько 150 науковців з семи країн - України, Росії, Республіки Білорусь, Татарстану, Республіки Адигея, Уельсу і Сполучених Штатів Америки. У конференції візьмуть також участь добровольці Корпусу Миру, які проходять педагогічну практику на базі університету.
Пленарне засідання розпочнеться 19 жовтня о 10:30
Філологи, культурологи, філософи і педагоги обговорюватимуть ключові проблеми, що хвилюють вчених різних країн у контексті глобалізації та інтеграції України в світовий освітній простір, зокрема:
- мультикультуралізм і полілог культур у постмодерній Європі;
- аспекти формування полікультурної особистості;
- проблеми навчання іноземної мови як засобу міжкультурного спілкування;
- проблеми підготовки сучасного викладача іноземних мов і перекладача;
- проблеми дослідження дискурсу і тексту та ін.  
Співорганізаторами конференції є 6 провідних університетів України, Російської Федерації та Республіки Білорусь. Від України це - Київський національний лінгвістичний університет і Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка. Росію уособлюють Московський державний університет імені М.В. Ломоносова та Академія підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки працівників освіти, Республіку Білорусь - Брестський державний університет імені О.С. Пушкіна та Гомельський державний університет імені Франциска Скорини.
Частина доповідачів зроблять свої доповіді з допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних засобів зв'язку. Під час роботи конференції відбудуться також презентації навчальних посібників, працюватимуть книжкові виставки.
Організатори також підготували насичену культурну програму для учасників конференції, щоб враження про гостинну Чернігово-Сіверську землю залишилися в їхній пам'яті назавжди.
Телефон: 0(462)677-414     

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини