Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 12:04:40

Прес-конференція “Європейський досвід розвитку комунікаційної стратегії в рамках єврорегіонів”

17.10.2012   11:00Агенцiя

17 жовтня об 11.00 в Експертному клубі “Чиста політика” відбудеться прес-конференція, присвячена початку реалізації проекту “Європейський досвід розвитку комунікаційної стратегії в рамках єврорегіонів”, який був підготовлений Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень в рамках програми Міжнародного Вишеградського фонду “Вишеградська четвірка для Східного партнерства”.
Представники Чернігівської обласної державної адміністрації, Поліського фонду та Центру європейської співпраці (Польща) розкажуть про головну ідею, основні цілі та заходи, що передбачені проектом, який спрямований на розвиток комунікаційної стратегії учасників Прикордонного співтовариства “Єврорегіон “Дніпро” на основі європейського досвіду регіональної співпраці.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини