Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 січня, 09:57:03

Форум "Зупинити не можна продовжити. Де поставити кому в децентралізації?"

15.12.2020   16:00Агенцiя

Форум "Зупинити не можна продовжити. Де поставити кому в децентралізації?" в Чернігівській області відбудеться у вівторок, 15 грудня, о 16.00.

Захід присвячений з'ясуванню перспектив децентралізації загалом в Україні та конкретно в Чернігівській області. Наприкінці 2020 року подібні форуми відбуваються в усіх регіонах України та мають на меті чесну розмову про реформу, про проблеми, з якими доводиться стикатись.
На Форумі виступлять провідні всеукраїнські експерти у сфері децентралізації, а саме Олександр Солонтай, Олександр Слобожан, Ruslan Rokhov, Валентина Полтавець, Ольга Омельчук, Volodymyr Feskov та інші, а також слово буде надано місцевим спікерам, які знають проблематику в Чернігівській області.

Зокрема (список доповнюється та уточнюється):
ВіталійІ Загайний, перший заступник голови Чернігівської ОДА;
Андрій Прокопенко, голова правління Центру розвитку громад Чернігівської області, голова Чернігівської ОДА (2019-2020);
Tetiana Romanova, експертка з децентралізації у сфері транспорту, координаторка проекту “Прозорі міста” в Чернігівській області;
Andrii Portnyi, голова Сосницької ОТГ;
Алла Скорик, шеф-редактор новин на «Суспільне. Чернігів».

До участі запрошуються учасники місцевого самоврядування, депутати та голови громад, асоціації, активісти громадської та політичної діяльності, всі зацікавлені в реформі децентралізації та розвитку громад.
На Форумі будемо шукати відповіді, що і кому робити, щоб децентралізація була справжньою та ефективною. Підсумки форуму та пропозиції будуть надіслані ключовим особам, які ухвалюють рішення, в тому числі Президенту, Кабінету Міністрів та Верховній Раді України, а також міжнародним організаціям та проєктам, які здійснюють супровід та підтримку реформ.

Форум відбудеться на онлайн-платформі Zoom на базі інформаційної агенції “Чернігівський монітор”.
Для участі у Форумі запрошуємо зареєструватись:
shorturl.at/mtEZ6
Детальну програму та zoom-запрошення буде розіслано зареєстрованим учасникам.

Останні новини Чернігівщини

Конкурс для ЗМІ на тему доступних адміністративних послуг

Конкурс для ЗМІ на тему доступних адміністративних послуг 09:47

Програма «U-LEAD з Європою», напрям з покращення якості надання адмінпослуг для населення, продовжує конкурс журналістських робіт для ЗМІ «Наближаючи послуги» до 11 лютого 2021 року.

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки 09:43

Бачили картини з камінців на стінах будівель? Їх створили художники 1960-1990-х років. Подібні мозаїки митців Х-ХІІІ століття і досі прикрашають храми України. Вони пережили війни, стихійні лиха, різні режими, але в сучасному міському просторі більш нові роботи, виконані тими ж візантійськими техніками, виявилися зайвими. В останні 10 років їх активно знищують.

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину 09:08

16 січня заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря в рамках робочої поїздки на Чернігівщину ознайомився з ходом реставрації будівлі обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм у Чернігові та огляд території у Новгород-Сіверському, де незабаром має розпочатися будівництво майбутньої набережної.

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів 08:49

Стратегія розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки передбачає розробку системи вимірювання ефективності судової системи, механізмів її застосування через чітку та прозору політику забезпечення якості судочинства та стандарти ефективності.