Інсталяція із сотен пар жіночих туфель
В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", а саме 10 грудня о 13.00 на Алеї Героїв зробити інсталяцію із 600 пар жіночих туфель.
Пропонуємо всім небайдужим до цієї проблеми, долучитись і принести жіноче взуття, яке Ви вже не носите на Алею Героїв у зазначений час. Більше 1 пари вітається!
Потім, все це взуття буде передано в Соціальний проєкт Безкоштовний магазин Дякую для потребуючих людей.
Акція проходить в рамках заходів, що проводяться в усіх регіонах України з 25 листопада (Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок) до 10 грудня (Дня прав людини).
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.