Брифінг Предстоятеля Православної церкви України митрополита Епіфанія
У понеділок, 7 грудня, у Чернігові перебуватиме Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній.
У ході візиту митрополит Епіфаній зустрінеться з вірянами, проведе літургію у Катерининській церкві та поспілкується з представниками засобів масової інформації.
О 12.40 відбудеться брифінг Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.
Місце проведення: майданчик біля Катерининської церкви.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.