Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 06:18:03

Пресконференція організаторів Національного бізнес-форуму "Ідеальний шторм - що варто знати, та як діяти лідеркам!"

26.11.2020   13:00Агенцiя

У четвер, 26 листопада, о 13.00 у Чернігівській облдержадміністрації відбудеться пресконференція, присвячена проведенню VII Форуму Ліги ділових та професійних жінок України, який цього року відбувається у форматі Національного бізнес-форуму «Ідеальний шторм — що варто знати, та як діяти лідеркам!»

Спікери:
— Анна Коваленко, голова Чернігівської облдержадміністрації
— Юлія Заїка, голова правління ГО «Ліга ділових та професійних жінок України»;
— Марина Клим, секретар правління ГО «Ліга ділових та професійних жінок України»;
— представниці ГО «Ліга ділових та професійних жінок України» Алла Зіненко, Оксана Волошина та Тетяна Варуха.

До участі у пресконференції запрошуються представники засобів масової інформації. Про своє бажання взяти участь у заході просимо повідомити за телефоном (0462) 67-53-72.

Останні новини Чернігівщини

Перші 100 днів роботи Анни Коваленко: чим запам’яталася? ВІДЕО 20:03

100 днів на посаді голови облдержадміністрації Анни Коваленко. Вона - перша жінка та наймолодша очільниця області за часів каденції Володимира Зеленського.

Виявлено 248 нових випадків COVID-19

Виявлено 248 нових випадків COVID-19 19:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 січня в області зафіксовано 248 нових випадків COVID-19.

Чернігів: з 22 січня по 20 березня - часткове перекриття руху почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина

Чернігів: з 22 січня по 20 березня - часткове перекриття руху почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина 12:52

Згідно з рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради, з 22 січня по 20 березня 2021 року для проведення робіт на водопровідній мережі комунального підприємства «Чернігівводоканал» дозволено часткове перекриття руху автотранспорту почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина на ділянці від нежитлової будівлі №14 (автозаправна станція) до залізничного переїзду.

Запобігання корупції в органах влади: основні засади

Запобігання корупції в органах влади: основні засади 12:26

Новації законодавства з питань запобігання корупції, особливості подання електронних декларацій та відповідальності публічних службовців за порушення антикорупційного законодавства розглядалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Починаємо підготовку до реалізації проєкту

Починаємо підготовку до реалізації проєкту 12:01

20 січня спільно з Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА провели онлайн-нараду з представниками цільових громад, Корюківської, Ніжинської, Новгород-Сіверської та Прилуцької, щодо реалізації проєкту "Розвиток хаб-системи підтримки підприємництва, інновацій та стартапів в Чернігівській області".