Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 06:23:38

Володимир Андрійченко розповість про несподівані відкриття своєї виборчої кампанії

12.10.2012   11:00Агенцiя

Кандидат в НДУ по 205-му округу и независимый журналист Владимир Андрийченко накопил достаточно информации, чтобы выступить перед черниговским журналистами 12 октября. В пресс-центре "Читая политика" Владимир более подробно расскажет о тех, месседжах, которые легли в основу его агитационного ролика, о собственном журналистском расследовании ситуации в сфере черниговского ЖКХ. А также расскажет журналистам о том, почему у него появились основания опасаться за собственное здоровье и даже жизнь!
Избирательная кампания в Чернигове перешла в фазу острого противостояния и некоторые кандидаты (похоже на то) совсем не думают, что и после выборов жизнь  в городе будет продолжаться. Беспокойство неравнодушного и честного молодого политика и журналиста послужило поводом пригласить к общению своих коллег.
Пресс-конференция Владимира Андрийченко начнётся 12 октября в 11-00, будет затронут широкий круг вопросов.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини