Брифінг голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко
У п'ятницю, 6 листопада о 15.00 відбудеться брифінг голови Чернігівської обласної державної адміністрації Анни Коваленко.
Тема брифінгу "Пріоритети динамічного розвитку Чернігівської області".
Місце проведення: зала №2, Чернігівська ОДА.
До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації. Про своє бажання взяти участь у зустрічі просимо повідомити за телефоном (0462) 67-86-94.
Увага! Брифінг буде транслюватися онлайн на офіційній сторінці Чернігівської ОДА у мережі "Фейсбук".
У зв'язку із епідеміологічною ситуацією прохання дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни та використовувати захисні маски у громадських місцях.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression