Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 09:33:07

Прес конференція "Досвід впровадження антикорупційних еко-систем в громадах"

20.10.2020   11:00Агенцiя

20 жовтня об 11.00 в УНІАН відбудеться презентація напрацювань проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні» за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди, який був реалізований у 8 пілотних областях – Чернігівській, Волинській, Львівській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, та Луганській.

Спікери:
    Монік де Хроот, перший секретар Посольства Королівства Нідерланди;
    Наталія Дрозд, керівник проекту, ГО Центр «Доброчин»;
    Олександр Підгорний,  експерт проекту, ГО «Чернігівський Центр Прав Людини»;
    Тетяна Яцків, експертка проекту, ГО «Центр громадської адвокатури»;
    Михайло Золотухін,  експерт проекту, ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»;
    Ірина Гайдучик, експертка проекту, ГО «Волинський Інститут Права»;
    Тетяна Кіріллова,  експертка проекту, ГО «Громадська ініціатива Луганщини»;
    Олександр Мошнягул, експерт проєкту, ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень»;
    В’ячеслав Кіщенко, експерт проекту, ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення»;
    Олексій Андреєв, експерт проекту, ГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики».

Учасники протягом заходу розкажуть:
    як відбувається запровадження антикорупційних політик в ОТГ;
    яку користь дає попередження виникнення корупції та підвищення рівня антикорупційної обізнаності населення;
    чи можна створити антикорупційне середовище в громаді;
    якими напрацюваннями проекту Ви вже можете скористатись.

До участі в пресконференції запрошуються представники ЗМІ та будь-які інші зацікавлені особи (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал). Додаткова інформація :  Dobrochyn@cn.relc.com;  Ndrozd08@gmail.com;  +38 050 382 85 90

Онлайн-трансляція розпочнеться об 11.00, 20 жовтня, і буде доступна за посиланнями: https://www.unian.ua/static/press/live . Питання можна поставити за ел. поштою: presszal@unian.net (з темою листа "Питання на брифінг 20.10 об 11.00").

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини