Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 12:11:39

Експертне обговорення "Розвиток сучасної медицини – запит сьогодення"

13.10.2020   13:00Агенцiя

13 жовтня 2020 року

Тривалість заходу 13:00 - 15:00

Адреса проведення: м. Чернігів, просп. Миру, 33, конференц-зала готелю «Україна» (2 пов.)

Ініціатор обговорення: Інститут міжнародних досліджень Української академії наук.

Якою має бути стратегія розвитку сфери охорони здоров’я в Чернігові? Як медицина справляється з викликами сьогодення? Чому чернігівські лікарні не забезпечені медичним персоналом та матеріально-технічною базою? Чи реально впровадити в місті програму «Доступні ліки для жителів Чернігова», яку пропонує Юрій ТАРАСОВЕЦЬ, як кандидат на посаду міського голови від партії «СЛУГА НАРОДУ»?

Що думають про це працівники закладів охорони здоров’я, експерти у сфері медицини, народні депутати та представники профільних комітетів обговоримо в вівторок 13 жовтня о 13:00 в конференц-залі готелю «Україна» (просп. Миру, 33, 2-й поверх).

Реформа охорони здоров’я та децентралізація змінили систему надання медичних послуг. Чи змогла місцева влада та лікарні ефективно використати всі можливості, які принесли зміни, - головне питання експертного обговорення.

Для обговорення питань запрошені керівники лікарень, медичні працівники, експерти всеукраїнського та регіонального рівня, приватні підприємці в сфері охорони здоров’я.

Контактна особа: Анастасія Улюшева, +380636153704

*Інститут міжнародних досліджень Української академії наук працює з 2012 року. Мета діяльності організації - впровадження практичних розробок в інтересах соціально-економічного розвитку суспільства.

Останні новини Чернігівщини

Пресконференція:

Пресконференція: "Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині". ВІДЕО 12:01

27 жовтня в прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулася прес-конференція на тему «Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині».

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах 11:54

Благоустрій ще одного міні-скверу в Чернігові завершений. Цього разу – на Масанах, біля будинку №56. Ось який вигляд новий сквер має зараз. А до початку робіт тут була невпорядкована зелена зона, на якій паркувалися автомобілі.

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY?

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY? 11:45

Створення сучасних приймальних відділень у дев'яти опорних лікарнях Чернігівської області передбачено в рамках реалізації програми EMERGENCY.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:39

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень 11:34

Питання скорочення податкового боргу на постійному контролі керівництва головного управління ДПС у Чернігівській області.