Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 19:55:10

Експертне обговорення "Розвиток сучасної медицини – запит сьогодення"

13.10.2020   13:00Агенцiя

13 жовтня 2020 року

Тривалість заходу 13:00 - 15:00

Адреса проведення: м. Чернігів, просп. Миру, 33, конференц-зала готелю «Україна» (2 пов.)

Ініціатор обговорення: Інститут міжнародних досліджень Української академії наук.

Якою має бути стратегія розвитку сфери охорони здоров’я в Чернігові? Як медицина справляється з викликами сьогодення? Чому чернігівські лікарні не забезпечені медичним персоналом та матеріально-технічною базою? Чи реально впровадити в місті програму «Доступні ліки для жителів Чернігова», яку пропонує Юрій ТАРАСОВЕЦЬ, як кандидат на посаду міського голови від партії «СЛУГА НАРОДУ»?

Що думають про це працівники закладів охорони здоров’я, експерти у сфері медицини, народні депутати та представники профільних комітетів обговоримо в вівторок 13 жовтня о 13:00 в конференц-залі готелю «Україна» (просп. Миру, 33, 2-й поверх).

Реформа охорони здоров’я та децентралізація змінили систему надання медичних послуг. Чи змогла місцева влада та лікарні ефективно використати всі можливості, які принесли зміни, - головне питання експертного обговорення.

Для обговорення питань запрошені керівники лікарень, медичні працівники, експерти всеукраїнського та регіонального рівня, приватні підприємці в сфері охорони здоров’я.

Контактна особа: Анастасія Улюшева, +380636153704

*Інститут міжнародних досліджень Української академії наук працює з 2012 року. Мета діяльності організації - впровадження практичних розробок в інтересах соціально-економічного розвитку суспільства.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.