Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 12:08:14

Інклюзивний креативний хаб "Зачарована Десна" продовжує творити та запрошує

11.10.2020   12:00Агенцiя

11 жовтня, в неділю, в Чернігівському міському палаці культури проходитиме черговий етап проекту «Креативний хаб «Зачарована Десна». Зокрема, о 12.00 розпочнеться виставка-ярмарок картин і робіт декоративно-прикладного мистецтва, які створити люди з інвалідністю, а о 13.00 – концерт творчих колективів, які займаються та творчо розвиваються в рамках Хабу.

- Проект «Креативний хаб «Зачарована Десна» діє на базі громадської організації «Голос батьків» за підтримки Українського культурного фонду, - розповідає голова правління «Голосу батьків» Ольга Дей. – Проект стартував у липні. А його мета, нагадаю, – допомогти молоді та людям з інвалідністю в реалізації культурних потреб. Черговий захід 11 жовтня проходитиме у співпраці з міською владою.

Як ми повідомляли раніше, в серпні в рамках цього проекту відбувся творчий фестиваль у форматі творчих резиденцій на природі. Тоді пройшла серія майстер-класів з вокалу, живопису, ліплення з глини, театрального мистецтва і навіть підводної хореографії для творчих людей з інвалідністю. Крім того, вони взяли участь в екскурсіях на байдарках. За результатами вже тоді відбулося декілька концертів і виставок-ярмарок своїх декоративних виробів.

Загалом, за словами виконавчої директорки ГО «Голос батьків» Любові Карасьової, проект «Креативний хаб» ставить такі завдання:
- безбар’єрний доступ людей з різними фізичними обмеженнями до культурного середовища;
- новий рівень знань та досвід для розвитку творчого потенціалу;
- згуртувати творчі особистості для створення унікального продукту;
- популяризувати процес інклюзії в суспільстві.

Останні новини Чернігівщини

Пресконференція:

Пресконференція: "Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині". ВІДЕО 12:01

27 жовтня в прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулася прес-конференція на тему «Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині».

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах 11:54

Благоустрій ще одного міні-скверу в Чернігові завершений. Цього разу – на Масанах, біля будинку №56. Ось який вигляд новий сквер має зараз. А до початку робіт тут була невпорядкована зелена зона, на якій паркувалися автомобілі.

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY?

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY? 11:45

Створення сучасних приймальних відділень у дев'яти опорних лікарнях Чернігівської області передбачено в рамках реалізації програми EMERGENCY.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:39

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень 11:34

Питання скорочення податкового боргу на постійному контролі керівництва головного управління ДПС у Чернігівській області.