Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 20:51:26

“Зустріч на стародавньому Дитинці” із Міяшіро Еміко – експертом японської культури

10.11.2011   17:00Агенцiя

У рамках просвітницької програми “Зустрічі на стародавньому Дитинці” 10 листопада о 17.00 в Колегіумі (на Валу) відбудеться демонстрація чайної церемонії та одягання японського вбрання – кімоно. Майстер-класи проводить Міяшіро Еміко – експерт з японської культури.
Вона розкаже про історію та основні моменти проведення чайного дійства. А бажаючі, насолоджуючись церемонією, зможуть не лише продегустувати зелений чай, а й поринути у незвичну атмосферу Сходу.
Крім того, Міяшіро Еміко разом з колегами із Українсько-Японського культурного центру продемонструють мистецтво одягання японського національного костюму – кімоно.

Організатори: Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній”, Українсько-Японський культурний центр (м. Київ).

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.