Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 21:32:48

“Зустріч на стародавньому Дитинці” із Міяшіро Еміко – експертом японської культури

10.11.2011   17:00Агенцiя

У рамках просвітницької програми “Зустрічі на стародавньому Дитинці” 10 листопада о 17.00 в Колегіумі (на Валу) відбудеться демонстрація чайної церемонії та одягання японського вбрання – кімоно. Майстер-класи проводить Міяшіро Еміко – експерт з японської культури.
Вона розкаже про історію та основні моменти проведення чайного дійства. А бажаючі, насолоджуючись церемонією, зможуть не лише продегустувати зелений чай, а й поринути у незвичну атмосферу Сходу.
Крім того, Міяшіро Еміко разом з колегами із Українсько-Японського культурного центру продемонструють мистецтво одягання японського національного костюму – кімоно.

Організатори: Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній”, Українсько-Японський культурний центр (м. Київ).

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 202 нових випадки COVID-19

Виявлено 202 нових випадки COVID-19 16:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 жовтня зафіксовано 202 нових випадки інфікування COVID-19.

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.