Круглий стіл, присвячений результатам проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа»
Запрошуємо на круглий стіл, присвячений підведенню підсумків реалізації проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (NEW MEDIA)».
Круглий стіл відбудеться 14 вересня 2020 року на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» за адресою м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корп. 1, ауд. 318, початок о 15.00.
Захід проводиться Національним університетом «Чернігівська політехніка» спільно з Фундацією Прав Людини в Україні та громадською організацією «Центр Ґендерної Освіти».
Під час круглого столу обговорюватимуться результати, отримані в процесі реалізації програми, їх вплив на життя цільових груп, міста, області. Будуть представлені етапи реалізації, заходи, які проводились в рамках реалізації проєкту протягом травня-вересня 2020 року.
«Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (NEW MEDIA) реалізується з метою посилення професіоналізму молодих лідерів громадських організацій, блогерів та журналістів у царині розвитку блогерства, правозахисту і молодіжного лідерства.
Проєкт виконується у співпраці з Вільнюським університетом, ГО «Фундація Прав Людини» та фінансується коштами Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.