Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 18:07:31

Блог-кафе "Акторська майстерність як інструмент сучасного блогера"

08.09.2020   14:30Агенцiя

Запрошуємо вас на блог-кафе «Акторська майстерність як інструмент сучасного блогера» у місті Чернігові в рамках реалізації проєкту «Разом Ми - Сила або як стати блогером» у Чернігівській області, на якому будемо працювати над формуванням навичок акторської майстерності, розглянемо різні форми сучасного театрального мистецтва.  Також учасники матимуть змогу сформувати навички демонстрації різних емоцій, позування перед камерою, регуляції власного темпу і тембру голосу, а також самопрезентації для фоловерів у різних ролях.

Блог-кафе відбудеться 8 серпня о 14:30 на базі Національного університету «Чернігівська політехніка», у внутрішньому дворі.

Тренерка – Децюк Тетяна, амбасадорка проєкту «Разом Ми - Сила або як стати блогером» у Чернігівській області.

Впевнені, що проблеми, які будуть обговорюватися під час блог-кафе, будуть корисними для молодих блогерів і допоможуть їм підвищити якість власних блогів, зробити їх більш яскравими та емоційно забарвленими для того, щоб бути почутими.

Участь у заході  безкоштовна.

Що потрібно для участі:
    Готовність вести блог на соціальну тематику проєкту та бажання активно долучатися до проєктних заходів.
    Досвід громадської діяльності та бажання посилення лідерських навичок.
    Обов’язкова реєстрація учасників  за посиланням:
  https://forms.gle/4KyGGZrx3MDbjjPc8

Метою проєкту є:
    налагодження діалогу серед громадських організацій з питань забезпечення правового захисту  та рівних прав молодих людей в суспільстві;
    розширення можливостей молодих людей та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі молоді з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з захистом їхніх прав на національному рівні;
    розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей правозахисту та посилення плюралізму думок.

Останні новини Чернігівщини

Реальне позбавлення волі контрактнику за спричинення тяжких тілесних ушкоджень співслужбовцю: спеціалізована прокуратура

Реальне позбавлення волі контрактнику за спричинення тяжких тілесних ушкоджень співслужбовцю: спеціалізована прокуратура 14:38

Завдяки непохитній позиції військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону військовослужбовцю контрактної служби судом призначено покарання, яке відповідає тяжкості вчиненого кримінального правопорушення.

Поліцейські викрили підозрюваного у серії шахрайств на загальну суму близько 300 тисяч гривень

Поліцейські викрили підозрюваного у серії шахрайств на загальну суму близько 300 тисяч гривень 14:12

Поліція викрила 23-річного «гастролера» із Сум, що діяв за злочинною схемою «ваш родич у біді». Лише з початку січня цього року підозрюваний ошукав шістьох чернігівців, заволодівши коштами в сумі 187 тисяч гривень, 1400 євро та 1600 доларів США.

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 20 пожеж, у вогні 1 особа загинула

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 20 пожеж, у вогні 1 особа загинула 14:07

Упродовж минулої доби на території Чернігівської області вогнеборці ліквідували 20 пожеж, з яких 17 в житловому секторі громадян, 2 на транспорті та 1 інша.

У 2020 році промислові рибалки Чернігівщини виловили понад 55 тонн водних біоресурсів

У 2020 році промислові рибалки Чернігівщини виловили понад 55 тонн водних біоресурсів 11:58

Суб’єктами промислового рибальства у річках Дніпро та Десна з озерами в межах Чернігівської області станом на 31 грудня 2020 року добуто 55,25 тонн водних біоресурсів, що становить понад 58% від прогнозованого вилову.

Кабмін опублікував постанову про регулювання тарифів

Кабмін опублікував постанову про регулювання тарифів 11:30

Кабінет міністрів України оприлюднив постанову №25 від 18 січня 2021 року, яким вводиться гранична ціна газу для побутових споживачів і встановлюється на рівні 6,99 гривень за кубометр в лютому-березні 2021 року.