Відкриття виставки конкурсних робіт вихованців Центру "Люби і знай свій рідний край"
20 серпня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття виставки конкурсних робіт вихованців Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді «Люби і знай свій рідний край».
На виставці представлено понад 200 робіт з усієї області, основна частина яких – це роботи, присвячені державним символам та традиціям України. Виставка проходить у рамках відзначення Дня незалежності України.
Відкриття виставки відбудеться 20 серпня о 15-00 за адресою:
м. Чернігів, вул. Музейна, 6 (Відділ сучасного мистецтва).
Виставка триватиме до 15 жовтня 2020 р.
Деталі – за тел.: 0462-676715.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.