Зустріч "Шопінг vs розумне споживання"
Сучасне суспільство формує попит на свідоме споживання і екологічний підхід. Представники модної індустрії змушені враховувати ці тренди і регулювати своє виробництво.
Майбутнє - за національним споживанням і одягом з еко-тканин, які будуть швидко розкладатися і не завдадуть шкоди природі.
Чи думали ви про те, що купуючи одяг, який вже належав комусь, або був перероблений, ви турбуєтесь про навколишнє середовище?
Поговоримо про це з відомими експертами у пресцентрі DPNEWS.COM.UA
10 липня 2020 року
Місце зустрічі: редакція видання "Деснянська правда" – проспект Перемоги, 62, 4 поверх.
Програма заходу:
11:00 – вітальна кава.
11:15 – початок заходу. Вітальне слово від організаторки "Open heart market" Анни Гальпериної
11.30 - виступ спікерів:
Анастасія Купець (бренд Minnk),
Анніс Захарова (бренд Azava) ,
Ліза Дворніченко ( бренд Giggles),
Яна Кощенко ( бренд Coccoon),
Марина Полонська (бренд Buro19),
Інна Чистенко (психолог),
Олена Атаманенко (стилист),
Олена Конашевич та Анна Приходько (ретейлер Klader) ,
Вікторія Куропятникова
Катерина Янтарна (стиліст)
Христина Лаврищева, Поліна Могінська (пресцентр DPNEWS.COM.UA)
Неформальне спілкування.
Приносьте свій одяг до нашого кошику
Кошти від проданих речей на Open heart market будуть передані на благодійність
Пригощає смаколиками "Pasta basta"
*У зв'язку з епідеміологічною ситуацією в країні на заході буде присутньо обмежена кількість людей.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.