Презентація за кавою поетичної антології журналістів Чернігівщини "Сонячне і дощове"
Місце проведення: пресцентр DPNEWS.COM.UA, редакція видання «Деснянська правда», проспект Перемоги, 62, 4 поверх.
18 червня 2020 року.
Місце зустрічі: пресцентр DPNEWS.COM.UA, редакція видання "Деснянська правда" – проспект Перемоги
Програма заходу:
14.00 – зустріч гостей, вітальна кава.
14.30 – початок заходу.
Вітальне слово редакторки видання «Деснянська правда» Людмили Пархоменко.
Представлення мецената книги, головного редактора обласної газети «Вісник Ч» Сергія Народенка.
Презентація авторів антології – упорядниця книги, журналістка Наталія Авер’янова.
Обговорення книги «Сонячне і дощове» учасниками презентації.
Кава, неформальне спілкування.
Модераторка заходу – директорка ТОВ «Чернігівська Деснянська правда» Христина Лаврищева.
*у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в країні на заході буде присутньо обмежена кількість людей.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.