Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 11:06:32

Вебінар: "Порядок та умови укладання шлюбного договору"

24.04.2020   11:00Агенцiя

Організовує Регіональний центр з надання БВПД у Чернігівській області.

Запрошуємо долучитись до перегляду та обговорення онлайн-заходу, під час якого ви зможете більше дізнатись про процедуру укладання шлюбного договору, які його переваги та недоліки. Ознайомитись з основними аспектами, на які потрібно звертати увагу при укладанні шлюбного договору, а також чи можна внести зміну в уже укладений шлюбний договір.

Захід організовує Регіональний центр з надання БВПД у Чернігівській області спільно з Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Вебінар буде проходити наживо на сторінці Регіонального центру в Facebook: https://www.facebook.com/chernihiv.legalaid/

Дата та час початку заходу: 24 квітня о 11 год 00 хв.

Спікер заходу: Олена Приходько – адвокат, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:16

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

18 листопада: цей день в Україні і світі

18 листопада: цей день в Україні і світі 08:45

День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини