Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 10:39:39

Вебінар "Розвиток молодіжної інфраструктури Чернігівщини"

14.04.2020   15:00Агенцiя

Чернігівський обласний молодіжний центр спільно із Ніжинським міським молодіжним центром та молодіжний центр "Куб" м. Корюківка запрошують долати ці виклики разом і долучитися до онлайн-трансляції вебінару "Розвиток молодіжної інфраструктури Чернігівщини".

Під час вебінару поговоримо про актуальність розвитку молодіжної інфраструктури та досвід роботи Чернігівського обласного молодіжного центру, конкретні кейси створення молодіжних центрів, що запропонувати молодіжній аудиторії у нинішніх умовах і як створити сучасний простір для молоді після закінчення карантину.
 
Початок трансляції вебінару 14 квітня о 15:00 на платформі Zoom.

Спікери:
Ірина Сімонова, директорка Чернігівського обласного молодіжного центру;
та учасники "СІЧ":
Анжеліка Тимченко, директорка Ніжинського міського молодіжного центру;
Володимир Онищук, директор молодіжного центру "Куб" у м. Корюківка.


Посилання на конференцію:

https://us04web.zoom.us/j/715644269?pwd=eGRwNEtjdzVwZk4zRHFhZi92WVVQdz09
Ідентификатор конференції: 715 644 269
Пароль: 028278

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

 Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області

Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51

Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

3 лютого: цей день в Україні і світі

3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.