Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 01:16:55

Семінар "Управління людськими ресурсами в ОТГ"

18.02.2020   10:00Агенцiя

18 лютого у Чернігівському регіональному офісі відбудеться семінар «Управління людськими ресурсами в ОТГ».

В рамках заходу планується висвітлення таких питань як прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування: мотивація, професійний розвиток, дисциплінарна відповідальність, дотримання вимог антикорупційного законодавства тощо.

Також розглядатимуться питання припинення служби в ОМС, звертатиметься увага на нову роль керівника служби в ОМС ОТГ та останні зміни в законодавстві.

Запрошуємо представників об'єднаних територіальних громад взяти участь у навчанні.

Зверніть увагу! Кількість учасників обмежена, перевага надаватиметься представникам новостворених громад. Про своє бажання взяти участь просимо повідомляти офіційним листом на електронну адресу Liudmyla.Chabak@giz.de до 10.00 п'ятниці 14 лютого.

Захід проходитиме у Чернігівському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою», вул. Святомиколаївська, 12-А, м. Чернігів.
 
Реєстрація учасників та вітальна кава – 9.30, початок заходу – 10.00 18 лютого 2020 року.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини