Зустріч "Успішний шлях до американських коледжів та університетів"
11 лютого о 16.00 у центрі "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка (просп. Миру, 41) відбудеться зустріч "Успішний шлях до американських коледжів та університетів". Представник консультативного центру мережі EducationUSA в Києві Неллі Петлік (Nellie Petlick) розкаже про 5 кроків до навчання в США, стипендіальні програми, програми обмінів, особливості вступу до університетів та способи фінансування вищої освіти. Ви зможете отримати відповіді на всі запитання щодо освіти в США!
Мова зустрічі: українська та англійська. Вхід вільний. Чекаємо на Вас!
За додатковою інформацією звертатися:
Олена Ганжа, тел. (0462) 77-42-78
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.