Засідання колегії Чернігівської обласної державної адміністрації
30 січня, у четвер, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться засідання колегії обласної державної адміністрації.
Питання:
Про організацію роботи з протидії незаконній вирубці лісів на території області.
Про стан цивільного захисту та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру в області.
Початок заходу: 10:00
Місце проведення: зала № 1 облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району 12:36
24 лютого перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у нараді з керівниками територіальних громад Прилуцького району, яка проводилась в обласній державній адміністрації з метою обговорення питатань соціально-економічного та інфраструктурного розвитку, що виникають в процесі реалізації реформи адміністративно-територіального устрою.

З незаконного обігу вилучено понад 32 тисячі пляшок алкоголю з підробленими акцизними марками 12:18
Співробітниками управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Чернігівській області у рамках співпраці з податковою міліцією Головного управління ДФС у Чернігівській області взято участь у заходах, спрямованих на виявлення фальсифікованої продукції.

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до весняно-польових робіт 10:05
Щонайменше 700 безробітних області підвищать свою кваліфікацію, аби бути затребуваними роботодавцями з початком весняно-польових робіт.

Поліція провела тактико-спеціальні навчання 09:58
Учора впродовж усього дня на Чернігівщині тривав активний етап тактико-спеціальних навчань поліції із затримання озброєних злочинців. Організатор навчання — Національна поліція України.
До 150-річчя Лесі Українки. ВІДЕО 09:38
До ювілею великої української поетки, який відзначатиметься 25 лютого, Чернігівський обласний філармонійний центр підготував відеопроєкт «Impromptu», або «Когда цветет никотиана».