Як уникнути або ж подолати наслідки домашнього насильства. Лекція-тренінг
Як зрозуміти, де закінчується звичайний сімейний конфлікт та починаються насильницькі дії? Як захищати свої права у суді? Яке покарання понесе насильник? Чому звернення до психолога не менш важливе, ніж дзвінок до поліції та адвокату?
Про те, як уникнути або ж подолати наслідки домашнього насильства 29 січня о 18:30 розкажуть адвокат Сергій Вольфовський та соціальний психолог Олена Товкач. Окрім теоретичної частини лектори проведуть обговорення у окремих групах серед слухачів на виявлення, попередження та боротьбу з кожним видом домашнього насильства.
Традиційно Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка підготує для вас добірку корисної літератури по темі!
Вхід вільний, проте реєстрація на захід обов’язкова:
http://bit.ly/ea_che2901
Адреса: Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені Короленка, м. Чернігів, пр. Миру, 41
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.