Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 00:35:22

Круглий стіл присвячений 30-річниці підписання Конвенції ООН про права дитини

20.11.2019   10:00Агенцiя

20.11.2019 о 10.00. м. Чернігів, проспект Миру,43, конференц-зал Чернігівської обласної ради (третій поверх).
Круглий стіл присвячений 30-річниці підписання Конвенції ООН про права дитини «Забезпечення та захист прав дитини в умовах проведення реформ у державі».
Мета заходу: обговорення питань забезпечення та захисту прав дитини в умовах проведення реформ в Україні (децентралізація, медична, освітня, реформа правоохоронних органів, сфери соціальних послуг).
Організатор: Регіональний Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Чернігівській області Коренькова Тетяна Юріївна.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини