Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 03:10:11

Просвітницький форум для старшокласників "ВступАЙ 2020"

09.11.2019   09:00Агенцiя

9 листопада (з 09:00 по 14:00) на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка відбудеться просвітницький форум для старшокласників «ВступАЙ 2020» за участю фахівців таких закладів вищої та фахової передвищої освіти:
- Національний університет біоресурсів і природокористування України;
- Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
- Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя;
- Академія Державної пенітенціарної служби;
- ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»;
- Чернігівський базовий медичний коледж.

Запрошуються вступники, батьки, педагоги. Кожен учасник матиме змогу:
    поспілкуватися з представниками найкращих закладів вищої освіти області;
    самостійно обрати найцікавіші лекції та взяти участь у панельних дискусіях з професіоналами;
    дізнатись про зміни та тонкощі складання ЗНО-2020;
    з’ясувати особливості вступної кампанії в наступному році;
    отримати інформацію про гранти та можливості навчання за кордоном;
    отримати консультації з профорієнтації.

Участь у форумі безкоштовна.

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини