Шляхи та перспективи організації взаэмодії в питаннях забезпечення функціонування соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період
Круглий стіл на тему: "Шляхи та перспективи організації взаэмодії органів місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад з органами державної влади в питаннях забезпечення функціонування соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр на території Чернігівської області".
25 жовтня, 11.00, зал президії обласної ради, 6 поверх. Проводить Місцева Асоціація органів місцевого самоврядування "Асоціація об'єднаних територіальних громад Чернігівщини".
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.