Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 01:33:56

"Седнівська осінь". Громада запрошує!

28.09.2019   11:00Агенцiя

Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Седнівська осінь» цьогоріч відбудеться у суботу, 28 вересня. Славне містечко над Сновом традиційно об’єднує митців, майстрів, діячів культури й мистецтв – безліч гостей з різних куточків країни. Седнів запрошує також і вас!

Тут можна побачити і придбати вироби народних майстрів, смачно поїсти місцевих страв та насолодитися неймовірною красою і затишком мальовничого Седнева – дійства відбуватимуться у парку садиби Лизогубів.
Все це складає неймовірний ансамбль. Мистецтво, природа, архітектура, щира невимушена гостинність – неповторна і мальовнича Седнівська осінь.
28 вересня 2019 року:
- З 11-ї та 11:30 – виступи поважних гостей та офіційне відкриття свята,
- з 12:00 – виступи художніх колективів – урочисто-концертна програма.
Виставка учасників Всеукраїнського пленеру «Седнівська осінь», а також «Містечко майстрів», виїзна торгівля, їжа та напої – впродовж усього дня.
Телефон селищної ради +380995211586

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.