"Проблеми дитинства: чому влада не працює?"
28 серпня о 14.00 у приміщенні Медіа центру "Пряма мова" за адресою вул. П'ятницька, 50, за ініціативою депутата Верховної Ради України Валерія Дубіля, відбудеться круглий стіл по обговоренню проблем дитинства в Чернігові: дошкільна, позашкільна і шкільна освіти, дозвілля дітей та молоді, фінансування сфери освіти владою, духовне виховання дітей тощо.
Свою думку висловлять люди, які працюють в сфері виховання дітей, експерти які неодноразово стикались з так званими "проблемами дитинства" та мають бачення та пропозиції щодо покращення морального, інтелектуального, духовного, фізичного рівня розвитку дитини в місті Чернігові.
Останні новини Чернігівщини
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.
Латвійська делегація на Чернігівщині оглянула проєкти відновлення 14:40
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів робочу зустріч із латвійськими партнерами. У складі делегації – представники МЗС і посольства Латвії, бізнесу.
У Чернігові обговорили нові можливості розвитку соціальних послуг за підтримки ПРООН 14:22
11 серпня у Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника міського голови Сергія Фесенка з представниками Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні — аналітикинею з розвитку соціальних послуг Наталією Осипенко та аналітиком з розвитку соціальних послуг Олександром Ковальчуком.
Психосоціальна підтримка для кожного: на Чернігівщині запрацюють дві мультидисциплінарні мобільні бригади 13:51
У Чернігові та Городнянській громаді планують сформувати дві мультидисциплінарні мобільні бригади, у складі яких будуть соціальні працівники, психологи, кейс-менеджери, асистенти.