Участь громадськості в моніторингових візитах до пенітенціарних установ
Запрошуємо вас відвідати захід в рамках Освітнього фесту прав людини та просимо підтримати інформаційно.
УВАГА! Для участі обов'язково потрібно зареєструватись до 11:00 23 липня. Реєстраційна форма: https://forms.gle/BCKrxwmxwKK7TFXN6
25 липня, об 11:00 в Академії Державної пенітенціарної служби (вул. Гончара, 34), відбудеться обговорення на тему участі громадськості в моніторингових візитах до пенітенціарних установ
Спікер: Олександр Федорук - керівник пенітенціарного напрямку громадської організації «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів» (Асоціація УМДПЛ), діючий монітор Національного превентивного механізму, член громадської Ініціативи «Zero torture», член робочої групи по реформі пенітенціарної системи при Комітеті Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.