Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 16:06:59

Фотовиставка та інші активності в рамках проекту "Онкаут. Історії онкопереможців"

12.07.2019   17:00Агенцiя

12 липня під час фестивалю Зелена сцена відбудеться фотовиставка та інші активності в рамках проекту "Онкаут. Історії онкопереможців".

Проект «Онкаут. Історії онкопереможців» — соціальний проект, покликаний розповісти історії людей, які здобули перемогу в бою з онкологічними захворюваннями. Його герої — наші знайомі, сусіди, колеги та просто пересічні громадяни, життя яких пов’язане з Черніговом.

Цей проект має привернути увагу містян, у тому числі молодь, до проблеми поширення онкологічних хвороб та надихнути на перемогу над ними через історії успіху онкопереможців.

Роботи фотографа Сергія Безбородька будуть передані до Чернігівського медичного центру сучасної онкологї та розміщені в максимально відвідуваному пацієнтами центру приміщенні.
Над просуванням ідеї працювали: Олександра Васильченко, Павло Ходимчук , Сергій Зосименко, Катерина Шарова.

Проект реалізується Бюро соціальних проектів “Пароварка PR” у партнерстві з Чернігівським медичним центром сучасної онкології за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради. 

Початок фотовиставки о 17.00 12 липня.
Місце зустрічі: Алея Героїв, м. Чернігів (місце проведення Зеленої сцени).

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини