Круглий стіл "Від Руху до незалежної держави. До 30-річчя створення Чернігівської крайової організації НРУ"
Засідання за «круглим столом» на тему «Від Руху до незалежної держави. До 30-річчя створення Чернігівської крайової організації НРУ» 9 липня, у вівторок, у Чернігові відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «Від Руху до незалежної держави. До 30-річчя створення Чернігівської крайової організації НРУ».
Цього року на державному рівні відзначається 30 років з часу проведення установчого з'їзду, на якому створено громадсько-політичну організацію «Народний Рух України за перебудову» (08-10.09.1989). Українські патріоти утворили крайову організацію РУХу в Чернігівській області 9 липня 1989 року, тобто одними з перших в Україні.
Початок заходу: 16:00 год.
Місце проведення: зал засідань Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації (вул. Шевченка, 7, кім. № 5).
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.