VІІІ Міжнародний фестиваль авторської пісні та Свято купальської традиції "Івана Купала на "Голубих озерах"
5-7 липня, у п’ятницю-неділю, в комплексі «Голубі озера» в селі Олешня Ріпкинського району відбудеться VІІІ Міжнародний фестиваль авторської пісні та Свято купальської традиції «Івана Купала на «Голубих озерах».
6 липня, субота
13:00-17:00 – святкова концертна програма за участю аматорських колективів та окремих виконавців;
з 14:00 – робота виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва, виставки «Чернігівщина туристична», майстер-класів;
17:00 – конкурсна програма фестивалю авторської пісні;
18:00 – концертна програма кращих виконавців авторської пісні – гостей фестивалю;
20:00 – конкурс краси «Пані Купальська квітка»;
21:00 – гала-концерт, вручення нагород та урочисте закриття фестивалю авторської пісні;
22:30 – концертно-розважальна програма;
23:00 – театралізоване Купальське дійство у постановці та виконанні Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня»;
24:00 – естрадна програма солістів обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм;
з 1:00 – святкова дискотека.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.