Презентація результатів аналізу програм політичних партій
У вівторок, 9 липня, о 10:00, у прес-центрі "Чиста Політика" (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6а) ГО “Центр UA” презентуватиме результати аналізу та онлайн-платформу порівняння передвиборчих програм топ-10 політичних партій.
Зовсім скоро українці на виборчих дільницях віддаватимуть свій голос за одну з партій. Однак, аби зробити свідомий та поінформований вибір, потрібно щонайменше ознайомитися з офіційними документами - передвиборчими програмами політичних партій. Для цього аналітики ГО “Центр UA” вже проаналізували позиції топ-10 найпопулярніших політичних партій (згідно із чотирма загальнонаціональними соціологічними опитуваннями) у сферах політики, за які відповідальний парламент.
Зокрема, під час презентації ви дізнаєтеся:
- про повноваження парламенту та наскільки політичні партії охоплюють ці сфери у своїх програмах
- як партії бачать розвиток держави у ключових сферах політики
- як у простий та доступний спосіб ознайомитись з позиціями партій.
За додатковою інформацією звертайтесь до регіонального представника ГО “Центр UA” у Чернігівській області Дениса Мурзи за телефоном (095) 285 1099 чи на e-mail denny.murza@gmail.com.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.