Круглий стіл "Конституція як базова складова державності"
У четвер 27 червня у прес-центрі «Чиста Політика» (вул.Полуботка, 6-А) відбудеться круглий стіл на тему: «Конституція як базова складова державності».
Питання, винесені на захід:
1. Чи потрібно докорінно змінювати Конституцію України.
2. Закони як інструмент до еволюції держави, а не як іграшка в руках політиканів.
Початок круглого столу об 11.00
Відповідальні за захід «Чернігівське коло».
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression